50 disainerit, keda jälgida Twitteris

puperdama See on väga võimas relv, kui teame, kuidas seda õigesti kasutada, ja isiklikult on see mind disainimisel viiteid ja inspiratsiooni leidmisel palju aidanud.

Poisid WebDesignLedger Nad on teinud viiekümnest disainerist ja programmeerijast koosneva kogumi, mida Twitteris jälgida See võib olla väga huvitav, kuna see mõjutab seda maailma ja ma juba töötan selle kallal.

Pärast hüpet.

Gary Thomas - (9 mõõka) Mul on säutsudest lahedaid asju veebidisaineritele.

Aaron Irizarry - (aaroni268) on Harte-Hanks / PennySaveri kasutajakogemuse kujundaja.

Angie Bowen - (nurgas) on Colorado veebidisainer / -arendaja.

Adam Smith - (atsmith) on Advent Creative'i president ja loovjuht.

Andrew Wilkinson - (awilkinson) juhib liideste kujundamise agentuuri MetaLab.

Barry Madden - (BarryMadden) on vabakutseline veebi / GUI / graafiline disainer.

Brian Gardner - (bgardner) on StudioPressi asutaja ja tegevjuht.

Brian K. McDaniel - (bkmacdaddy) on San Franciscost pärit veebi- ja graafiline disainer.

Paul Boag - (paadimaailm) asutas veebidisaini agentuuri Headscape ja haldab boagworldi.

Brad Colbow - (bradcolbow) on vabakutseline veebidisainer, kes loob ka iganädalase koomiksi.

Brian Cray - (briancray) on Colombus asuv veebiettevõtja ja konsultant.

Rachael Furn - (Calibbanana) on veebiarendaja, mis asub Suurbritannias Northantsis.

Tšetaani R - (tšet) on India veebipõhine / graafiline disainer.

Chris Spooner - (chrisspooner) on Seattle'is asuv disainer ja blogija, kes asub Suurbritannias Sheffieldis.

Liz Andrade - (cmdshiftdesign) on veebi / graafiline disainer ja tavaline blogija.

Collis - (collis) on Envato tegevjuht / kaasasutaja.

Walter Apai - (DesignerDepot) on veebidisainer, kes haldab Web Designer Depot.

Emma Taylor - (emtaylor) on Küprosel asuv vabakutseline veebidisainer.

Hannah - (ErisDS) on PHP arendaja, mis asub Suurbritannias Northamptonis.

Mike Rundle - (lendamatus) on Raleighis asuv tarkvaraarendaja.

Glenn Hilton - (glennhilton) on Vancouveris asuv veebidisainer / -arendaja.

Gopal Raju - (gopalraju) on India päritolu veebidisainer / -arendaja ja blogija.

Grace Smith - (graatsepp) on vabakutseline veebidisainer / -arendaja, kes haldab ka thefreelancefeed.com.

Janko Jovanovic - (jankowarpspeed) on kasutajaliidese disainer, tarkvarainsener, blogija, esineja ja kunstnik.

Dainis Graveris - (1. veebidisainer) on veebidisainer, kes haldab veebisaiti www.1stwebdesigner.com.

Jason Walz - (jasonwalz) on Milwaukee põhine veebidisainer.

Jeff Croft - (jcroft) on Seattle'is asuv veebidisainer / -arendaja, kes on kirjutanud ka raamatuid.

John O'Nolan - (JohnONolan) on Suurbritannias asuv veebidisainer, kes blogib regulaarselt mitmel erineval saidil.

Jon Phillips - (jophillips) on veebidisainer, kes juhib Sprye Studiosi.

Liam McKay - (liammckay) on Suurbritannias asuv veebidisainer, kes töötab praegu WPBundle'i kallal.

Mark Jardine - (markjardine) on San Joses asuv disainer, kes töötab Tapbotsi juures.

Marko Prljic - (markoprljic) on Horvaatias asuv veebidisainer, kes asutas Twinkle Tapi.

Meagan Fisher - (meaganfisher) on Salemis asuv veebidisainer, kes töötab SimpleBitsis.

Mike Lane - (mlane) on Minneapolises asuv UX-i disainer.

Ronald Bien - (naldzgraafika) on Filipiinidel asuv graafiline disainer ja ka Naldz Graphics asutaja.

Nishan Joomun - (nishanjoomun) on Montrealis asuv veebidisainer.

nourayehia - (nourayehia) on veebidisainer, kes asutas ka Noupe ja Bundle Hunt

David Perel - (oboks) on Lõuna-Aafrika Vabariigis asuv veebidisainer ja Oboxi asutaja.

Amélie Husson - (othella) on Prantsusmaalt pärit veebidisainer, kuid asub praegu Saksamaal.

http://www.twitter.com/paddydonnelly on Iiri veebidisainer, kes asub praegu Belgias.

Rob Hawkes - (robhawkes) on Suurbritannias asuv veebiarendaja.

Rogie - (rogieking) on Montanti veebidisainer ja Komodomedia asutaja.

Veronica Domeier - (ronicadesign) on San Antonios asuv vabakutseline veebidisainer.

Sarah Parmenter - (sazzy) on Suurbritannias asuv veebidisainer ja ettevõtte You Know Who asutaja.

Thomas Ulbricht - (aktsia) on Saksamaal asuv veebidisainer, asutas ta ka Sharebraini.

Jacob Gube - (kuus revisjoni) on veebiarendaja / disainer, ta asutas ka kuus redaktsiooni ja kaasasutaja Design Instruct.

Luca Soffici - (Soffici) on Itaalias asuv veebi- ja graafiline disainer.

Tom Kenny - (tkenny) on Suurbritannias asuv veebidisainer / -arendaja ja asutas Inspect Elementi.

Tony Chester - (tonychester) on Cary veebidisainer ja OnWiredi omanik.

Umut Muhaddisoglu - (umutm) on veebiarendaja ja blogija Türgist.

See loetelu oli vaid väike osa veebidisainikogukonnast. 100-st, kui mitte 1000-st rohkem disainereid tasub jälgida, nii et jätke julgelt kommentaar linki oma lingi twitteri profiilile, kui arvate, et olete väärt järgimist!


Ole esimene kommentaar

Jäta oma kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Kohustuslikud väljad on tähistatud *

*

*

  1. Andmete eest vastutab: Miguel Ángel Gatón
  2. Andmete eesmärk: Rämpsposti kontrollimine, kommentaaride haldamine.
  3. Seadustamine: teie nõusolek
  4. Andmete edastamine: andmeid ei edastata kolmandatele isikutele, välja arvatud juriidilise kohustuse alusel.
  5. Andmete salvestamine: andmebaas, mida haldab Occentus Networks (EL)
  6. Õigused: igal ajal saate oma teavet piirata, taastada ja kustutada.