Twitterren jarraitu beharreko 50 diseinatzaile

Twitter Oso arma indartsua da behar bezala erabiltzen badakigu, eta pertsonalki asko lagundu dit erreferentzia eta inspirazioa aurkitzeko orduan diseinurako orduan.

Guys WebDesign Ledger Twitterren jarraitzeko berrogeita hamar diseinatzaile eta programatzaile bildu dituzte Oso interesgarria izan liteke mundu honetan duen eraginagatik, eta dagoeneko horretan nabil.

Jauziaren ondoren.

Gary Thomas - (9 ezpata) Web diseinatzaileentzako gauza txarrak ditut.

Aaron Irizarry - (aaroni268) erabiltzailearen esperientzia diseinatzailea da Harte-Hanks / PennySaver-entzat.

Angie Bowen - (angbowen) Coloradoko web diseinatzaile / garatzailea da.

Adam Smith - (atsmith) Advent Creative-eko presidentea eta zuzendari sortzailea da.

Andrew Wilkinson - (awilkinson) MetaLab interfazea diseinatzeko agentzia zuzentzen du.

Barry Madden - (BarryMadden) webgune / GUI / diseinatzaile grafiko autonomoa da.

Brian Gardner - (bgardner) StudioPress-en sortzailea eta zuzendari nagusia da.

Brian K. McDaniel - (bkmacdaddy) webgunea eta San Frantziskoko diseinatzaile grafikoa da.

Paul Boag - (boagworld) webguneak diseinatzeko Headscape agentzia sortu zuen eta boagworld zuzentzen du.

Brad Colbow - (bradcolbow) web diseinatzaile autonomoa da eta astero komiki tira ere sortzen du.

Brian Cray - (briancray) Colombus-en oinarritutako web ekintzailea eta aholkularia da.

Rachael Furn - (calmbanana) Northants-en (Erresuma Batua) duen web garatzailea da.

Chetan R - (cheth) Indian oinarritutako web / diseinatzaile grafikoa da.

Chris Spooner - (chrisspooner) da Seattleko diseinatzailea eta Sheffield-en (Erresuma Batua) duen blogaria.

Liz Andrade - (cmdshiftdesign) web / diseinatzaile grafikoa eta ohiko blogaria da.

Collis - (collis) Envato enpresako zuzendari nagusia / sortzailea da.

Walter Apai - (DesignerDepot) web diseinatzailea da, Web Designer Depot zuzentzen duena.

Emma Taylor - (emtaylor) Txipren egoitza duen web diseinatzaile autonomoa da.

Hannah - (ErisDS) PHP garatzailea da Northamptonen, Erresuma Batuan.

Mike Rundle - (flyosity) Raleigh-en oinarritutako software garatzailea da.

Glenn Hilton - (glennhilton) Vancouver-en kokatutako web diseinatzaile / garatzailea da.

Gopal Raju - (gopalraju) Indiako web diseinatzaile / garatzailea eta blogaria da.

Grace Smith - (gracesmith) freelance web diseinatzaile / garatzailea da, thefreelancefeed.com ere zuzentzen duena.

Janko Jovanovic - (jankowarpspeed) UI diseinatzailea, software ingeniaria, blogaria, hizlaria eta artista da.

Dainis Graveris - (1. web diseinatzailea) www.1stwebdesigner.com zuzentzen duen web diseinatzailea da.

Jason Walz - (jasonwalz) Milwaukee-n oinarritutako web diseinatzailea da.

Jeff Croft - (jcroft) Seattle-n oinarritutako web diseinatzaile / garatzailea da eta liburuak ere idatzi ditu.

John O'Nolan - (JohnONolan) Erresuma Batuan oinarritutako web diseinatzailea da eta aldian-aldian blogak egiten ditu gune askotan.

Jon Phillips - (jophillips) Sprye Studios zuzentzen duen web diseinatzailea da.

Liam McKay - (liammckay) WPBundle-n lanean ari den Erresuma Batuko web diseinatzailea da.

Mark Jardine - (markjardine) Tapbots-en lan egiten duen diseinatzailea den San Joseko egoitza da.

Marko Prljic - (markoprljic) Twinkle Tap sortu zuen webgune diseinatzaile kroaziarra da.

Meagan Fisher - (meaganfisher) SimpleBits-en lan egiten duen Salemen oinarritutako web diseinatzailea da.

Mike Lane - (mlane) Minneapolisen oinarritutako UX diseinatzailea da.

Ronald Bien - (naldzgraphics) Filipinetan oinarritutako diseinatzaile grafikoa da eta Naldz Graphics-en sortzailea ere bada.

Nishan Joomun - (nishanjoomun) Montrealen oinarritutako web diseinatzailea da.

nourayehia - (nourayehia) web diseinatzailea da eta Noupe eta Bundle Hunt ere sortu zituen

David Perel - (obox) Hegoafrikan oinarritutako web diseinatzailea eta Obox-en sortzailea da.

Amélie Husson - (othella) Frantziako web diseinatzailea da baina gaur egun Alemanian du egoitza.

http://www.twitter.com/paddydonnelly gaur egun Belgikan duen web diseinatzaile irlandarra da.

Rob Hawkes - (robhawkes) Erresuma Batuan oinarritutako web garatzailea da.

Rogie - (rogieking) Montanten oinarritutako web diseinatzailea eta Komodomediaren sortzailea da.

Veronica Domeier - (ronicadesign) San Antonio-n oinarritutako freelance web diseinatzailea da.

Sarah Parmenter - (zoragarria) Erresuma Batuan oinarritutako web diseinatzailea eta You Know Who-ren sortzailea da.

Thomas Ulbricht - (sharebrain) webgunean Alemanian kokatutako web diseinatzailea da. Sharebrain ere sortu zuen.

Jacob Gube - (sei berrikuspen) web garatzailea / diseinatzailea da, Six Revisions ere sortu zuen eta Design Instruct sortu zuen.

Luca Soffici - (Soffici) Italiako webgune eta diseinatzaile grafikoa da.

Tom Kenny - (tkenny) Erresuma Batuko web diseinatzaile / garatzailea da eta Inspect Element sortu zuen.

Tony Chester - (Tonychester) Cary-en web diseinatzailea eta OnWired-en jabea da.

Umut Muhaddisoglu - (umutm) web garatzailea eta blogaria da Turkiatik.

Zerrenda hau web diseinuen komunitatearen atal txiki bat besterik ez zen. Badira 100 diseinatzaile gehiago jarraitzea merezi duten 1000. Besteak beste, jar zaitez lasai iruzkin bat zure esteka twitter profilera esteka batekin!


Artikuluaren edukia gure printzipioekin bat dator etika editoriala. Akats baten berri emateko egin klik hemen.

Idatzi lehenengo iruzkina

Utzi zure iruzkina

Zure helbide elektronikoa ez da argitaratuko.

*

*

  1. Datuen arduraduna: Miguel Ángel Gatón
  2. Datuen xedea: SPAM kontrolatzea, iruzkinen kudeaketa.
  3. Legitimazioa: Zure baimena
  4. Datuen komunikazioa: datuak ez zaizkie hirugarrenei jakinaraziko legezko betebeharrez izan ezik.
  5. Datuak biltegiratzea: Occentus Networks-ek (EB) ostatatutako datu-basea
  6. Eskubideak: Edonoiz zure informazioa mugatu, berreskuratu eta ezabatu dezakezu.