50 Disinjatur li Segwi fuq Twitter

twitter Hija arma qawwija ħafna jekk nafu kif nużawha b'mod korrett, u personalment għenuni ħafna meta niġu biex insib referenzi u ispirazzjoni meta niġu għad-disinn.

Is-subien ta ' WebDesignLedger Huma għamlu ġabra ta 'ħamsin disinjatur u programmatur biex isegwu fuq Twitter Jista 'jkun interessanti ħafna minħabba l-influwenza tiegħu f'din id-dinja, u diġà qed naħdem fuqu.

Wara l-qabża.

Gary Thomas - (9swords) Għandi tweets affarijiet interessanti għad-disinjaturi tal-web.

Aaron Irizarry - (aaroni268) huwa Disinjatur tal-Esperjenza tal-Utent għal Harte-Hanks / PennySaver.

Angie Bowen - (angbowen) huwa disinjatur / żviluppatur tal-web minn Colorado.

Adam Smith - (atsmith) huwa l-president u d-direttur kreattiv tal-Avvent Kreattiv.

Andrew Wilkinson - (awilkinson) imexxi l-aġenzija tad-disinn tal-interface MetaLab.

Barry Madden - (BarryMadden) huwa freelance web / GUI / graphic designer.

Brian Gardner - (bgardner) huwa l-fundatur u l-Kap Eżekuttiv ta 'StudioPress.

Brian K. McDaniel - (bkmacdaddy) huwa disinjatur tal-web u grafiku minn San Francisco.

Paul Boag - (boagworld) waqqfet aġenzija tad-disinn tal-web Headscape u tmexxi boagworld.

Brad Colbow - (bradcolbow) huwa disinjatur tal-web freelance li joħloq ukoll komiks ta ’kull ġimgħa.

Brian Cray - (briancray) huwa intraprenditur u konsulent tal-web ibbażat fuq Colombus.

Rachael Furn - (calmbanana) huwa żviluppatur tal-web ibbażat f'Northants, ir-Renju Unit.

Ċetan R - (cheth) huwa web indian ibbażat / graphic designer.

Chris Spooner - (chrisspooner) hija Disinjatur ibbażat f'Seattle u blogger ibbażat f'Sheffield, ir-Renju Unit.

Liz Andrade - (cmdshiftdesign) huwa web / graphic designer u blogger regolari.

Collis - (collis) huwa CEO / Ko-Fundatur ta 'Envato.

Walter Apai - (DesignerDepot) huwa web designer li jmexxi Web Designer Depot.

Emma Taylor - (emtaylor) huwa disinjatur tal-web freelance ibbażat f'Ċipru.

Hannah - (ErisDS) huwa żviluppatur tal-PHP ibbażat f'Northampton, ir-Renju Unit.

Mike Rundle - (flyosity) huwa żviluppatur ta 'softwer ibbażat f'Raleigh.

Glenn Hilton - (glennhilton) huwa disinjatur / żviluppatur tal-web ibbażat f'Vancouver.

Gopal Raju - (gopalraju) huwa disinjatur / żviluppatur tal-web u blogger ibbażat fl-Indja.

Grace Smith - (gracesmith) huwa disinjatur / żviluppatur tal-web freelance li jmexxi wkoll thefreelancefeed.com.

Janko Jovanovic - (jankowarpspeed) huwa disinjatur tal-UI, inġinier tas-softwer, blogger, kelliem u artist.

Dainis Graveris - (1stwebdesigner) huwa web designer li jmexxi www.1stwebdesigner.com.

Jason Walz - (jasonwalz) huwa web designer ibbażat f'Milwaukee.

Jeff Croft - (jcroft) huwa disinjatur / żviluppatur tal-web ibbażat f'Seattle li kiteb ukoll kotba.

John O'Nolan - (JohnONolan) huwa disinjatur tal-web ibbażat fir-Renju Unit li regolarment jibbloggja fuq bosta siti differenti.

Jon Phillips - (jophillips) huwa disinjatur tal-web li jmexxi Sprye Studios.

Liam McKay - (liammckay) huwa web designer ibbażat fir-Renju Unit li bħalissa qed jaħdem fuq WPBundle.

Mark Jardine - (markjardine) huwa disinjatur ibbażat f'San Jose li jaħdem għal Tapbots.

Marko Prljic - (markoprljic) huwa web designer ibbażat fil-Kroazja li waqqaf Twinkle Tap.

Meagan Fisher - (meaganfisher) huwa web designer ibbażat fuq Salem li jaħdem fuq SimpleBits.

Mike Lane - (mlane) huwa disinjatur UX ibbażat f'Mineeapolis.

Ronald Bien - (naldzgraphics) huwa disinjatur grafiku bbażat fil-Filippini u wkoll fundatur ta 'Naldz Graphics.

Nishan Joomun - (nishanjoomun) huwa web designer ibbażat f'Montreal.

nourayehia - (nourayehia) huwa web designer li waqqaf ukoll Noupe u Bundle Hunt

David Perel - (obox) huwa web designer ibbażat fl-Afrika t'Isfel u ko-fundatur ta 'Obox.

Amélie Husson - (othella) huwa web designer minn Franza iżda bħalissa bbażat fil-Ġermanja.

http://www.twitter.com/paddydonnelly huwa web designer Irlandiż attwalment ibbażat fil-Belġju.

Rob Hawkes - (robhawkes) huwa żviluppatur tal-web ibbażat fir-Renju Unit.

Rogie - (rogieking) huwa disinjatur tal-web ibbażat fuq Montant u fundatur ta 'Komodomedia.

Veronica Domeier - (ronicadesign) huwa disinjatur tal-web freelance ibbażat f'San Antonio.

Sarah Parmenter - (sazzy) huwa web designer ibbażat fir-Renju Unit u fundatur ta 'You Know Who.

Thomas Ulbricht - (sharebrain) huwa web deigner ibbażat fil-Ġermanja, huwa waqqaf ukoll Sharebrain.

Jacob Gube - (sitt reviżjonijiet) huwa żviluppatur / disinjatur tal-web, huwa waqqaf ukoll Six Revisions u ko-waqqaf Design Instruct.

Luca Soffici - (Soffici) huwa web-based & graphic designer ibbażat fl-Italja.

Tom Kenny - (tkenny) huwa disinjatur / żviluppatur tal-web ibbażat fir-Renju Unit u waqqaf Inspect Element.

Tony Chester - (tonychester) huwa disinjatur tal-web minn Cary u sid ta 'OnWired.

Umut Muhaddisoglu - (umutm) huwa żviluppatur tal-web u blogger mit-Turkija.

Din il-lista kienet biss taqsima żgħira tal-komunità tad-disinn tal-web hemm 100's jekk mhux 1000's ta 'aktar disinjaturi li ta' min isegwu u għalhekk tħossok liberu li tħalli kumment b'link għall-profil ta 'twitter link tiegħek jekk taħseb li ta' min issegwi!


Il-kontenut tal-artikolu jaderixxi mal-prinċipji tagħna ta ' etika editorjali. Biex tirrapporta żball ikklikkja hawn.

Kun l-ewwel li tikkummenta

Ħalli l-kumment tiegħek

Your email address mhux se jkun ippubblikat. oqsma meħtieġa huma mmarkati bl *

*

*

  1. Responsabbli għad-dejta: Miguel Ángel Gatón
  2. Għan tad-dejta: Kontroll SPAM, ġestjoni tal-kummenti.
  3. Leġittimazzjoni: Il-kunsens tiegħek
  4. Komunikazzjoni tad-dejta: Id-dejta ma tiġix ikkomunikata lil partijiet terzi ħlief b'obbligu legali.
  5. Ħażna tad-dejta: Bażi tad-dejta ospitata minn Occentus Networks (UE)
  6. Drittijiet: Fi kwalunkwe ħin tista 'tillimita, tirkupra u tħassar l-informazzjoni tiegħek.